Arsenal vs Wolverhampton

Zaległy mecz 20. kolejki Premier League. Arsenal zmierzy się z Wolverhampton

Dziś wieczorem 24 lutego 2022 roku w ramach zaległej 20. kolejki Premier League, piłkarze Arsenalu zmierzą się na własnym obiekcie z Wolverhampton. Będzie to pojedynek szóstej ekipy z siódmym zespołem. Oba teamy dzielą jedynie dwa punkty. 

Sytuacja punktowa Arsenalu i Wolverhampton w tabeli Premier League 

Zawodnicy Arsenalu cały czas walczą o Ligę Mistrzów. “Kanonierom” do Manchesteru znajdującego się na czwartej pozycji, brakuje jedynie czterech punktów. Warto wspomnieć, iż londyński klub odbył trzy spotkania mniej od ekipy z Old Trafford. Oznacza to, że w przypadku wygranych w zaległych rozgrywkach, Arsenal może wyprzedzić rywala. 

Europejskie pychary bez wątpienia marzą się piłkarzom Wolves, którzy zajmują obecnie siódmą pozycję ze stratą sześciu oczek do Manchesteru United. Tutaj także trzeba podkreślić wagę zaległych spotkań. Drużyna Wolves rozegrała o dwa spotkania mniej niż “Czerwone Diabły”. 

Arsenal – Wolverhampton – gdzie można obejrzeć mecz? 

Arsenal podejdzie do spotkania, wychodząc z trzech poprzednich spotkań bez porażki. Ostatnio Kanonierzy pokonali Brentford (2:1), a 10 lutego stołeczna ekipa odniosła zwycięstwo z Wolves (1:0). Natomiast drużyna z Molineux Stadium może się pochwalić wygranymi z Tottenhamem (2:0) oraz Leicester City (2:1). 

Konferencja Arsenal – Wolverhampton będzie można obejrzeć w telewizji. Spotkanie z Emirates Stadium będzie dostępny na Canal+ Sport 2. Starcie zacznie się o godzinie 20:45, a komentatorami w czasie meczu będą Rafał Nahorny i Andrzej Twarowski.