Lacazette odejdzie do Atletico?

Według raportu AC Milan jest jednym z klubów zainteresowanych podpisaniem kontraktu z Alexandre Lacazette po wygaśnięciu jego kontraktu z Arsenalem.

ESPN donosi, że Lacazetta nie ma oferty kontraktowej od Kanonierów, ponieważ wszedł w ostatni rok swojej istniejącej umowy na Emirates. 30-latek przeszedł od bycia gwiazdą do bycia zbędnym elementem w zespole, ponieważ w tym sezonie zagrał tylko dwa razy i to z ławki rezerwowych.

Mikel Arteta publicznie zobowiązał się do rozwiązania przyszłości Lacazette w okresie letnim, ale wydaje się, że nie ma postępów w rozmowach, które zaalarmowały różne kluby o jego potencjalnej dostępności, biorąc pod uwagę, że będzie mógł rozmawiać z zagranicznymi klubami bezpośrednio od stycznia.

Atletico Madryt zawsze chciało podpisać kontrakt z byłym zawodnikiem Lyonu, ale Juventus, Mediolan i Sewilla również monitorują sytuację zgodnie z raportem. Strzelił 66 bramek w 172 występach dla Kanonierów, co kosztowało ich 53 miliony euro.

Wygląda na to, że przyszłego lata rozpocznie się (na nowo) walka o sprowadzenie francuskiego napastnika do siebie. Pomimo słabszej formy Lacazette wciąż jest gorącym nazwiskiem na rynku transferowym. Zwłaszcza, że istnieje możliwość sprowadzenia go do siebie za darmo.

źródło: sempremilan.com