Arsenal z ofertą dla partnera Leo Messiego

Arsenal pragnie wzmocnić linię ataku przed rozpoczęciem nowego sezonu. W związku z tym rozpoczął już działania nad sprowadzeniem napastnika wprost z Serie A. Jak donoszą media na Wyspach, „Kanonierzy” wysłali ofertę transferową za Joaquina Correę. Reprezentant Argentyny ma za sobą udany sezon w barwach rzymskiego Lazio.

Mówi się, że Rzymianie będą chcieli otrzymać ofertę w wysokości 35 milionów euro za swojego zawodnika. Póki co jednak, Arsenal wystosował ofertę w wysokości 20 milionów euro. Jest to jednak nie do końca potwierdzona informacja.

Joaquin Correa znalazł się na celowniku nie tylko Arsenalu. Zainteresowani pozyskaniem Argentyńczyka są również w Evertonie. Szykuje się, więc mocne starcie pomiędzy oboma angielskimi klubami. Kto będzie bardziej zdeterminowany i gotowy więcej zaproponować? Na kogo postawi Joaquin Correa? A może jednak zostanie na kolejny sezon w Lazio i pomoże w walce o Scudetto? Wkrótce z pewnością się dowiemy. Jedno jest pewne: taki zawodnik jak Correa w Arsenalu, by się bardzo przydał.

źródło: ibtimes.com
zdjęcie: getfootballnewsitaly.com