Arsenal gotowy wydać blisko 100 milionów

Arsenal wchodzi w tegoroczne okienko transferowe z mocnymi zamiarami. Londyński klub ma sporo gotówki do wydania i nie zawaha się tego zrobić. Już teraz mówi się, że w planach jest wydanie, aż 100 milionów funtów na czterech zawodników. „Kanonierzy” szukają wzmocnień przed kolejnym sezonem, by powrócić do czołówki Premier League.

Na radarze Arsenalu znajduje się czterech zawodników. Pierwszym z nich jest kameruński bramkarz – Andre Onana. Ma on zastąpić między słupkami Bernda Leno, który nie przekonał nikogo do siebie. Przez cały czas był niepewny w bramce „Kanonierów” popełniając przy tym sporo prostych błędów.

Kolejnym jest środkowy obrońca z Lille – Zeki Celik, który miałby być zastępstwem dla Hectora Bellerina. Hiszpański obrońca najprawdopodobniej tego lata pożegna się z Londynem i Arsenalem.

Trzeci zawodnik na celowniku „Kanonierów” to Ruben Neves. Tu również chodzi o zastępstwo zawodnika, który najprawdopodobniej odejdzie z Arsenalu. Granit Xhaka znalazł się na liście życzeń kilku klubów i są spore szanse na to, że postanowi przenieść się gdzie indziej.

Ostatnim zawodnikiem jest Martin Odegaard. Tu pojawiają się jednak spore wątpliwości. Nie wiadomo jeszcze czy Real Madryt zdecyduje się na sprzedaż utalentowanego Norwega. Jeśli tak, Arsenal zamierza wykorzystać okazję i sprowadzić go z powrotem do stolicy Anglii.

źródło; justarsenal.com