Arsenal próbuje sprzedać swojego napastnika

Mikel Arteta ma wysokie oczekiwania transferowe. W związku z tym, Arsenal musi poszukać pieniędzy wśród swojej drużyny. Prawdopodobne są kolejne odejścia zawodników, którzy zarabiają duże pieniądze, a nie do końca przekładają to na boisku. Alexandre Lacazette ma być podobno niemal wypychany przez władze klubu. Pomimo tego, że w zeszłym sezonie był najlepszym strzelcem drużyny. W całych rozgrywkach zdobył siedemnaście bramek.

Jest jednak jeden szkopuł w tym francuskim napastniku. Jego kontrakt upływa w przyszłym roku. Arsenal mógłby podpisać ze swoim najlepszym napastnikiem kontrakt jednak mają spore obawy. Obawy te spowodowane są faktem spadku formy Pierre- Emerick Aubemayanga. Napastnik z Gambii odkąd przedłużył z londyńskim klubem kontrakt, dostał znaczną podwyżkę – zaczął grać wyraźnie słabiej. Właśnie to jest powód dla którego Arsenal boi się przedłużyć kontrakt z Lacazettem. Przynajmniej według brytyjskich mediów.

Teraz „Kanonierzy” mają starać się sprzedać napastnika za wszelką cenę. Brytyjskie gazety określiły ich próby mianem „agresywnych”. Arsenal chce zarobić na zawodniku póki ma okazję. Pieniądze, które dostaną za francuskiego napastnika zostaną przeznaczone na transfer nowego zawodnika. Zawodnika, którego chce u siebie Mikel Arteta.

źródło: teamtalk.com