Arsenal nie sprzeda Lucasa Torreiry w tym okienku?

Kevin Campbell jest przekonany, że Lucas Torreira pozostanie w Arsenalu na kolejny sezon. Według byłego napastnika „Kanonierów” klub nie zdecyduje się na sprzedaż zawodnika. Nawet biorąc pod uwagę, że Torreira sam chce zmienić klub.

Ostatni sezon urugwajski pomocnik spędził w Atletico Madryt. W Hiszpanii Torreira trochę odżył i pomógł zespołowi Diego Simeone sięgnąć po mistrzostwo kraju. Pomimo tego Atletico nie zdecydowało się na wykupienie zawodnika z Arsenalu. W kwietniu zawodnik miał powiedzieć, że chce wrócić do Boca Juniors w Argentynie. Według angielskiej gazety, zawodnik chciał przenieść się do Argentyny z powodu śmierci swojej mamy.

Campbell jest przekonany, że Lucas Torreira pozostanie w Arsenalu. Według niego skoro piłkarz jest zakontraktowany z klubem to musi się z tej umowy wywiązać.

Arsenal znalazł się w niełatwej sytuacji. Z jednej strony ma zawodnika, który z powodów personalnych chce odejść. Z drugiej, obie strony związane są umową, którą klub ma pełne prawo egzekwować. Bez względu na to co postanowi zespół z północnego Londynu wydaje się, że i tak będzie na straconej pozycji.

źródło: hitc.com