Trzech „Kanonierów” w najgorszej jedenastce

Sezon w jednej z najlepszych lig na świecie dobiegł końca. Arsenal zakończył rozgrywki na fatalnym 8. miejscu w tabeli. Dla londyńskiego zespołu oznacza to, że nie zagra w żadnych rozgrywkach europejskich w przyszłym sezonie. Nawet w świeżo powstałej Conference League.

W międzyczasie ESPN opublikował listę jedenastu najgorszych zawodników ligi. Na liście tej pojawiło się trzech piłkarzy „Kanonierów”. Premier League składa się z 20 drużyn. W każdej z nich znajduje 25 zawodników. To daje nam 500 piłkarzy. Spora pula. Arsenal ma za sobą tragiczny (z ich punktu widzenia) sezon i obecność ich zawodników nie powinno być niespodzianką.

„Szczęśliwcami”, którzy trafili do jedenastki ESPN są: Hector Bellerin, Willian i Pierre-Emerick Aubemayang. Każdy z nich miał stanowić o sile zespołu z Londynu. Rzeczywistość okazała się zgoła inna i cała ta trójka nie była w stanie „pociągnąć” za sobą reszty zespołu.

Oto pełna jedenastka najgorszych piłkarzy według ESPN:

Hugo Lloris – Hector Bellerin, Eric Bailly, Davinson Sanchez, Benjamin Mendy – Ryan Fraser, Ross Barkley, Donny van den Beek, Willian – Rhian Brestwer, Pierre-Emerick Aubemayang.

źródło: dailycannon.com
zdjęcie: dailycannon.com