Ben White nie wystąpi przeciwko Chelsea

Plotka głosi, że Ben White opuści starcie przeciwko Chelsea. Derby Londynu ominą nowego „Kanioniera”, a powodem ma być pozytywny wynik na koronowirusa. Niezwykły pech nowego nabytku Arsenalu stawia w trudnej sytuacji jego zespół, który mocno liczył na to, że White będzie gotowy już teraz.

To wszystko jest obecnie słyszane, ale DailyCannon twierdzi, że pojawił się na ostatnią sesję treningową przed meczem w tym samym czasie, co jego koledzy z drużyny, a trening opuścił 20 minut przed swoimi kolegami. White nie powrócił do drużyny i nie dokończył treningu.

Jest to albo bardzo złożone kłamstwo, które ma oszukać naszych rywali, by uwierzyli, że Ben White może opuścić derbowe spotkanie, ale najbardziej logicznym wnioskiem jest to, że zawodnik będzie musiał odpuścić dzisiejszy mecz derbowy Londynu z The Blues.

Z Alexandre Lacazette, Willian i Alex Runarsson również są wykluczeni przez zakażenie koronawirusem, a  Pierre-Emerickowi Aubameyang, który przegapił mecz z Brentford również nie jest gotowy do gry. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że te doniesienia mogą być prawdziwe. Arsenal znalazł się w trudnym położeniu. Brakuje im kilku kluczowych zawodników i w derbach Londynu to raczej „Kanonierzy” będą outsiderami. Zdobywcy Ligi Mistrzów ze Stamford Bridge będą faworytem meczu i bardzo prawdopodobny jest scenariusz w którym to „The Blues” zgarną komplet punktów.

źródło: justarsenal.com