Arsenal z nowym celem transferowym

Arsenal poszukuje na rynku transferowym nowego bramkarza. „Kanonierzy” są rozczarowani postawą Bernda Leno w ich bramce. W nowym sezonie chcą postawić na kogoś innego, kto zapewni im więcej spokoju w tyłach. Po fiasku transferu Andre Onany, „Kanonierzy” zmienili kierunek. Nowego bramkarza nie szukają już poza granicami Angllii, a na swoim podwórku.

Według raportów angielskich dziennikarzy  na ich celowniku znalazł się bramkarz Sheffield United. Aaron Ramsdale ma być celem numer jeden Mikela Artety i klubu z Londynu. Sheffield sprowadziło go do siebie za 18.5 miliona funtów. „Ostrza” potrzebowały nowego bramkarza od sierpnia zeszłego roku, gdy wypożyczenia zakończył Dean Henderson, który wrócił do Manchesteru United.

Aaron Ramsdale nie pomógł jednak drużynie przed spadkiem z Premier League. Pomimo słabej dyspozycji zespołu na przestrzeni sezonu akcje Ramsdale wydaj się, że urosły znacznie bardziej.

Jak podaje The Sun Aaron Ramsdale może kosztować Arsenal około 20 milionów funtów. Według gazety „Kanonierzy” są zdeterminowani, by ten transfer sfinalizować.

źródło: express.co.uk